Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Férjemmel közös vállalkozást...

Férjemmel közös vállalkozást szeretnénk, ő a pályázatokkal foglalkozott eddig de ennek most nem nagy kereslete van. Mihez érdemes belefogni, én rugalmas vagyok, jöhet bolt iroda bármi?

Figyelt kérdés
Van valakinek ötlete, tapasztalata, vagy csak tanácsot adna? Várom a jobbnál jobb ötleteket!Nem Budapestiek vagyunk . Ha lenne egy irodánk mivel lehetne ott foglalkozni?
2012. febr. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglalkozzatok ügyfelekkel! Irodában azt szokás.
2012. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is gondoltam, de azért köszi :)
2012. febr. 17. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre érdemben válazolni olyan mint csukott szemmel célbadobni.


Kéne tudni a végzettségeteket, foglalkoztatok e már hasonló dologgal, milyen monkát végeztetek, hobi, cél, Mihez lenne kedvetek, emberekkel akartok e foglalkozni közvetlen, vagy sem stb.


Most azt hogy mondj egy üzletet miből megélhetünk!?? Tudnék mondani, de 0 tapasztalattal és érdeklődéssel 100% hogy nem lesz belőle semmi.

2012. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!