Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teleshop-os vásárlás, vélemény...

Teleshop-os vásárlás, vélemény kutatás?

Figyelt kérdés
Mindíg is felmerült bennem a kérdés amint láttam a tv-ben egy teleshop-os reklámot Hogy vajon milyen lehet a minősége?Mindenhonnan azt hallom,hogy gagyi...Persze pl. Egy kenőcs megrendelése meg nem forduna a fejembe.De vannak néha ilyen igazán praktikusnak tűnő szinte már elhiszem h tök jò dolgok.Van aki már rendelt?Milyen a minősége?Mit rendelt?Köszi előe a válaszokat,véleményeket is szívesen fogadok:)

2013. júl. 22. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vettem egy sportcipőt, elég sokat hordtam, és még semmi baja nincs, csak fűzőt cseréltem benne egyszer.
2013. júl. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer, már jó régen mikor elkezdtek ezek bejönni,akkor rendelt anyukám krumplihasábolót. Aztán olyan gagyi volt, hogy a rács is el volt csúszva benne,tehát nem lehetett használni, míg apukám meg nem csinálta. De utána is problémás volt, szóval nem sokat használtuk. Utána még volt valami, szintén konyhai eszköz, de az sem vált be. Azóta lehet változott a minőség, mert ez már tényleg jó régen volt, de engem leginkább az zavar, hogy fél órán keresztül agyon dícsér egy terméket, ami azért nem olyan nagy ötlet, vagy legalábbis szerintem. És igen, az a dolguk végülis, hogy elhitessék az emberekkel, hogy ezek milyen tök jó dolgok.

Meg figyeltem, hogy van,hogy adnak hozzá még egyet ajándékba,közben meg kb. duplájáért árulják, mint mikor csak egyet adnak. :) Szóval nagy átvágás.

2013. júl. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jók azok amiket árulnak..de! pl egy gyalunak(meg a többi hasonló terméknek) k.rvára felesleges fél órás reklámot csinálni. arról nem is beszélve hogy sokkal sokkal drágábban adják mint máshol..egyszer vettem tőlük egy fésűs hajvágót. na az pl egy nagy átbaszás.:)
2013. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!