Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet jelenni az okmányiro...

Meg lehet jelenni az okmányirodában előzetesen foglalt időpont nélkül?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban (Kőszeg), vagy megyeszékhelyen (Szombathely) érdemes ügyfélfogadási időben odamenni az okmányirodába (első) jogosítvány igénylése céljából?
2013. júl. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lehet, hogy sokat kell várni.
2013. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem probléma, a jogosítványra viszont szükségem van záros határidőn belül... Köszönöm a választ! :)
2013. júl. 22. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Kisvárosban élek, és sosem foglaltam előre időpontot. 1 óránál többet még sosem vártam, addig meg simán elment az idő, mindig találkoztam ismerőssel.
2013. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Monori okmányirodába próbáltam telefonon időpontotegyeztetni. Mindig adtak másik számot kit hívjak, ki intézi az időpontokat, már a végén nem tudtak új számot adni elkezdtek össze-vissza kapcsolgatni ugyanazokhoz az emberekhez. Komolyan vicc 40 perc után letettem a telefont. Inkább időpont nélkül megyek én is. Na és ilyen emberekre vannak bízva az adataink, felháborító!
2013. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!