Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mobiltelefon adásvételi-szerző...

Mobiltelefon adásvételi-szerződés minta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni nekem, hogy honnan tudnék egy ilyen mintát leszedni?

Valamint ha valaki ért hozzá akkor a mintához hozzáírná azt, hogy letiltás elleni garancia legyen benne?

Meg, hogy az eladó vállalja, hogy törleszti a havi 2490Ft-ot a készülék után.


Amúgy a történet annyi, hogy van egy ember aki árul egy SGS IV-et, úgy hogy én cserébe adok 2 készüléket amit ott az egyik ismerősének eladok, és azt a pénzt odaadom neki (75ezer Ft) miután ő a T-Mobile-hoz bement, hogy megvegye a készüléket, aztán ő adja a készüléket, én pedig a pénzt.


Na és, hogy tuti ne legyen letiltva a készülék amit veszek, arra kéne egy ilyen adásvételi-szerződés, ami garantálja, hogy az eladó fizeti a részletet rendesen, és nem tiltják le a telefont.

Amennyiben ez bekövetkezik (hogy letiltják a telefont) akkor vissza kell fizetnie a teljes árat (ez esetben 75ezer Ft), nem tudom hogy az utóbbit bele lehet-e írni, de jó lenne.


Kérlek valaki írjon nekem / keressen nekem egy ilyen szerződés mintát!


Nagyon köszönöm!


Üdv.



2013. júl. 27. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!