Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiatalkorúként regisztrálhatok...

Fiatalkorúként regisztrálhatok, illetve kereskedhetek a Vatera.hu-n?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.
2013. júl. 28. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

" 1. Taggá válás, regisztrálás


1/1. A Vatera által működtetett online aukciós piacterek és társoldalainak szolgáltatásai elérhetőek mindazok számára, akik - ha a jelen ÁFF eltérően nem rendelkezik - regisztrálnak, valamint jog-és cselekvőképes személyek, vagy gazdálkodó szervezetek. A regisztrációval a Felhasználó elismeri, hogy


- 18. életévét betöltötte és cselekvőképes személy, vagy

- 14. életévét betöltött kiskorú személy, ám saját keresettel önállóan rendelkezik a Vatera által működtetett online piactér használata során, vagy

- gazdálkodó szervezet képviselője;

- és minden esetben a saját, vagy az általa képviselt gazdálkodó szervezet nevében, valós felhasználói adatai, illetve elérhetőségei megadásával regisztrál."


Ez alapján szerintem nem, de nem hinném, hogy ellenőriznék.

2013. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam, csak nem tudtam értelmezni... xd találtam egy olyan oldalt, hogy www.licit.hu, ott nincs korhatár, legalábbis nem írnak ilyesmit, mint vaterán...
2013. júl. 30. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!