Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munkavállalói könyvemm...

Alkalmi munkavállalói könyvemmel nem dolgoztam de már 2 éves és nem mutattam be. Lehet belőle problémám?

Figyelt kérdés

Most megint kéne a munkámhoz de csak most olvastam hogy minden évben be kellett volna mutatni akkor is ha nem dolgoztam sajnos ezt nem tettem meg 2007.04 óta van meg.

Lehet belőle problémám?


2009. okt. 24. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne egy bélyeg sem, akkor szerintem nem. De ne ezt használd, kérjél másikat. Mond, hogy elkeverted, és csak most találtad meg.
2009. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mégis volt benne valamennyi bélyeg, akkor más a helyzet, akkor pótlólag kell SZJA bevallást csinálni ha megkaptad az igazolást.
2009. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! nincs benne semmi. közben megkérdeztem és igen így már nem érvényes újat kell csinálni.
2009. okt. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!