Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport arbitrázsról milyen...

Sport arbitrázsról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Mindenképp kifogom próbálni, de előtte szívesen meghallgatnám egy ebben jártas ember tapasztalatait.

Hol érdemes játszani?

Néztem, hogy több fogadó irodához prémium tagság szükséges. Jó, nem szükséges, de érdemesnek látom a lehetőségek megnövelése érdekében. Mekkora induló tőkével érdemes belevágni? Mondjuk ha csak napi 2-4 órát tudok rá szánni és havi minimum 150ezres tiszta profitod szeretnék ahhoz mekkora kezdőtőke szükséges? Minden tapasztalt fogadó hasznos hozzászólásnak nagyon örülnék..


ui: Azon a rosszindulatú véleményezők akinek fogalma nincs arról, hogy mi ez ha lehet kíméljenek.



2013. aug. 1. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
hogy kíméltél volna meg te minket
2013. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Ez elméletben egy jó módszer valóságban szinte kivitelezhetettlen... és milliókra van szükség!!!
2013. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hookuszpook ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval... legalábbis valamennyire.

Ez egy jó módszer, a valóságban is kivitelezhető, eredményes és rizikó mentes, ellentétben az összes többi sportfogadás stratégiával.

Ide nem írhatom le az oldal címét, ahol részletesen és magyarul tudsz róla olvasni, mert kitilthatnának érte innét, de keress rá a sportbefektetés szóra. Vagy írj privátban és elküldöm.

Az itt feltett kérdéseidre a válaszok:

A fogadóirodáknál nincs olyan, hogy prémium tagság. Regisztrálsz, befizetsz rá és használhatod. Az arbitrázs szoftvernél van különbség az ingyenes és a fizetős verzió között. Ennél igaz, mint ahogy általában minden másnál is, hogy amiért fizetni kell, azzal sokkal nagyobb nyereséget lehet elérni.

Induló tőkének érdemes rászánni legalább 1.000 Eurót. De ha van több, akkor azzal nagyon meg lehet növelni az eredményességet. 100-200 Euró is sokat számít. Ez újabb irodák használatára ad lehetőséget, nagyobb lesz a választék a fogadási ajánlatok között. Bátran lehet bármekkora a kezdőtőke, mivel a módszerből következik, hogy elbukni nem lehet.

Az időráfordítás meghatározása nagyon nehéz. Általánosságban igaz, hogy minél nagyobb a ráfordított összeg, annál kötetlenebbül lehet fogadni, így annál kevesebb időt igényel. Erre ezért inkább nem írok pontos adatot, nem szeretnék valótlant állítani. A 2-6 óra/nap munka és 1500-2500 Euró tőke nyeresége 300-700 Euró/hó. Mivel veszíteni nem lehet vele, így egy próbát nyugodtan tehetsz, az alatt kiderül, érdemes-e vele foglalkoznod.

Amit ugyan nem kérdeztél, de lényeges, hogy legalább 10-11 fogadóirodát kell használni.

2013. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én azért írtam, hogy szinte kivitelezhetettlen mert elég kevés megbízható iroda van akiknél nem volt gond a kifizetéssel ergo lehet jó oddsot kínál egy iroda de ha rizikós a kifizetés akkor inkább ÉN köszönöm nem kérek belőle. Másik dolog a tőke, 10-15 irodánál nyitni számlát az már egy irdatlan összeg, nyereség pedig 1-3% között van, ráadásul ha valaki vissza fele is nézegeti láthatja, hogy azért ez nem nap rendszerességgel van... Tehát ahhoz hogy normális pénzhez jusson az ember baromi sok tőkére van szükség 1500euronál 10 fogadó irodára lebontva ez 150euró nah most ebből 1-3% esetén 2-5 euró haszon keletkezne. Aztán ott van az is hogy rengeteg utalgatás meg egyebek, hogy mindig minden számlán legyen pénz... És végül nem mindegyik irodánál egyformák a szabályok. GOndolok olyanra, hogy az egyiknél a teniszben való feladásnál törlik az eseményt a másiknál pedig a "nyertest" veszik alapul. Ilyen esetben akkor bukó van ha pont annál az irodánál voltunk... Továbbá a megbízható irodák kérdése...

Mindegy ez csak az én 1len véleményem. De nem sok ember él ebből mert túl sok időt és tőkét igényel a várt haszonnal szemben.

2013. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hookuszpook ***** válasza:

Vannak a felvetéseid között jogosak, sőt, mindegyikre oda kell figyelni. Nem vitatkozni szeretnék veled és nem is meggyőzni vagy rábeszélni téged -te sem tudnál lebeszélni róla engem-, csak megpróbálok mindegyikre válaszolni, hogy teljes legyen a kép és a kérdés feltevője több oldalról végig gondolhassa.

Amelyik irodákkal én dolgozom, azok megbízhatóak, eddig (közel 2 éve) nem volt velük problémám. Ebben nagy segítség a fogadáshoz használt szoftver, amelybe csak ezek kerülhetnek be. Illetve amelyiknél bármely felhasználónak volt valaha problémája, arra a szoftver készítők figyelmeztetnek vagy kiveszik az ajánlott irodák közül. Ezért (sem) mindegy, hogy melyik arbitrázs programmal dolgozik valaki.

A szükséges tőke valóban nem kevés. Habár ennek is két oldala van. Ha egy fogadó a hagyományos módon hetente 2-3000 Ft-tal játszik, akkor idővel ez nem kis összeg elvesztését jelenti, mert nagyon kevés kivételtől eltekintve hosszútávon ő húzza a rövidebbet. Hiszen egyébként sorra mennének tönkre az irodák. Ehhez a veszteséghez képest a bármilyen kis nyeremény már sokszorosan megéri. És a havi 1% alatti banki kamathoz viszonyítva is jobb a 10-25% nyereség.

Hogy minden napra legyen (természetesen változó mennyiségű) fogadási lehetőség, ezért hasznos arbitrázs szoftvert használni. És nem biztos, hogy ezen érdemes spórolni.

Hogy kinek mennyi a havi "normál pénz", az változó. Egy próba után egyértelműen eldönthető, hogy érdemes vagy nem érdemes vele foglalkozni.

Irodákra lebontva is lehet hasznot számolni, de szerintem jobb egyben kezelni az összeget, mivel egyszer az egyik, egyszer a másik nyer. Csak egy nagyon egyszerű példa: 1500 EUR össz tőkéből napi 1000 EUR megfogadása 1%-os arbitrázzsal 10 EUR nyereséget hoz. Ez havonta 300 EUR. Lehet, hogy nem sok, de egyrészt ezek az értékek eléggé visszafogottak, másrészt a rizikós fogadás mínuszához képest azért elfogadható nagyságú.

Utalgatni nem kell, illetve amennyire csak lehetséges, érdemes elkerülni. Nem a költség miatt, e-számla használatával az nincsen, hanem a gyorsaság miatt. Pontosan ezért van szükség ekkora összegre, mert minden irodában kell pénzt tartani, hogy azonnal ki lehessen használni a lehetőségeket, amelyek közül némelyik csak nagyon rövid ideig elérhető.

Amit utoljára említettél problémaként, az az egyik leglényegesebb és legnagyobb bukási lehetőséget rejtő dolog az arbitrázs fogadásnál. Viszont a legegyszerűbben kiszűrhető is. Egyéni sportoknál előfordul, hogy az irodák eltérő módon kezelik az eseményeket. Két megoldás van erre. Vagy nagyon tisztában kell lenni az adott irodák szabályzatával és csak az azonosakat szabad párba állítani egymással, vagy egyszerűen ki kell hagyni ezeket az eseményeket a fogadásból. Én az utóbbit választottam, mivel ennek az egésznek a lényege a biztonság, a veszteség elkerülése, még akkor is, ha ezáltal kicsit csökkenhet a nyereség nagysága.

Hogy meg lehet-e élni belőle? Erre, szerintem, csak így lehetséges választ kapni: Próba (rizikó mentesen).

2013. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 beucika válasza:

Szia!


Kérlek add meg a telefonszámod, hogy tudjunk beszélni! De a legfontosabb kérdésem az az, hogy hogy lehet egy számlán tartani a pénzt, ahová a nyeremények vissza is kerülnek?

Köszönöm: Jani

2016. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!