Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csaló az Apródon"winyok"...

Mia-ú kérdése:

Csaló az Apródon"winyok" néven - vannak más károsultak? Az Apródon hirdet egy nevű felhasználó "AKCIÓS csak MA! Western digital green 2tb-os winyo" címmel. Írjon, aki szintén vásárolt tőle!

Figyelt kérdés
Az ár 9000.- Ft. és a postaköltség. A terméket hetekkel ezelőtt megvettem, a pénzt átutaltam, de a mai napig nem kaptam semmit. A leveleimre sem válaszol. Pénteken feljelentést tettem ellene a helyi rendőrkapitányságon. Mivel az illető hirdetése még mindig aktív, gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki beugrott neki! A neve Horváth S. a számlaszám így kezdődik: OTP11773456/...... Ha nem csak én jelentem föl, akkor már üzletszerűnek minősül és bűnügyként kezelik!

#internet #HDD #külső #akció #Pécs #csaló #winyok #winchester merevlemez
2013. aug. 5. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Az Apródon direkt szóltak neked, hogy SOSE UTALJ ELŐRE, CSAKIS SZEMÉLYESEN VÁSÁROLJ. Nem tudsz olvasni?


2. Ha valami túl jól hangzik ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az nem igaz. Merevlemez 2TB mindössze 9 ezer Ft? LoL

2013. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a rendőrségre kitennék egy "Aki naiv az így járt" táblát (az "Aki hülye haljon meg" analógiára).
2013. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg vannak hiszékeny, naiv emberek, addig csalók is lesznek.
2013. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉN mindig az utánvétel postadíjának a felét utalom előre.


Has nem küldni buktam 1000ft-ot ha én nem veszem át ő bukott 1000ft ot ha nem az van benne a csomagba akkor a megadott címre már a rendőrök viszik a pénzt neki ;)


Ezt mindig elmondom az eladónak. kb 30 esetből 1 lépett vissza.

2013. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, de károsultakat keresek és nem "okos" megjegyzéseket! Amit leírtatok, azzal én is tisztában vagyok, de: Nem én fogom szégyellni magam azért, mert ennyi szemét van az egy ideje ebben országban!

Naív voltam - mindenki magából indul ki- ez nem feltétlenül rossz jellemvonás. Bár mindenki "naív" lenne! Akkor most nem kellene itt irkálnom.

Ha annyi pénzem lenne, hogy személyesen vegyek át mindent, akkor mehetnék az üzletbe is, originál új termékekért. Nekem még a városba beutazás is gondot okjoz, mert nincs bérletem. Ha utánvéttel vásárolok, akkor jóval többe kerül a termék, ezt nem mindenki engedheti meg magának. Ma, Magyarországon az emberek jó része havi 29 ezerből, vagy a semmiből él,így sokszor csak a remény marad, hogy esetleg vannak még tisztességes emberek. Volt, amit személyesen vettem át és 60 ezer forintom bánja, ugyanis a laptop tökéletesen működött, amikor megnéztem, csak azután kiderült, hogy rejtett hibás volt.Sajnos a vásárlás után mindjárt több hónapra kórházba kerültem, így az addig állt a polcon, amíg haza nem kerültem. Akkor jött a fekete leves. (Ja és a betegségem miatt elvesztettem a munkám- ennyit a magyar mentalitásról, emberségről). Ezek alapján a személyes átvétel sem jelent mindig megoldást. Ha valaki úgy akar segíteni, hogy lekezelő megjegyzések helyett munkát ad, azért nagyon hálás lennék!

Az utánvéttel kapcsolatos hozzászólást köszönöm, az alkalomadtán biztos segíteni fog!

2013. aug. 6. 07:07
 6/6 anonim válasza:
Én is úgy próbálok vásárolni, mint a 4-es válaszoló, de én 30-ból 1-et találtam, aki nem lépett vissza, viszont nem is küldött semmit...
2013. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!