Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en ha véletlen két...

Ebay-en ha véletlen két terméket adtam fel annak, aki csak egyet rendelt, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen hirdetek ebayen különböző termékeket, valamit most elkavartam és kettőt adtam fel egy elég drága termékből, olyannak aki csak egyet rendelt. Ilyenkor szerintetek mi a jó eget tudok tenni? Csak a vásárló jófejségén múlik? Ha tagadja perre vihetem a dolgot vagy valami? A szerencse annyi, hogy két különböző csomagban ment el a két termék, külön kellett átvegye azokat. Ezzel bizonyíthatom, hogy nem csak egyet kapott, de kinek?

2013. aug. 5. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
CD? DVD? Mesélj.
2013. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet rendelt, megkapta azt az egy csomagot. Az, hogy külön küldtél még neki egy másikat, hogyan bizonyítod, hogy nem ajándékként küldted? Ha az illető nem küldi vissza, és hát miért is tenné, akkor így jártál.

Ez tanulópénz, legközelebb legyél figyelmesebb!

2013. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!