Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! A telefonomról...

'-'CSABA'-' kérdése:

Segítség! A telefonomról eltünt 9euró! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval amikor éppen letöltöttem a 4shared letöltő programor kaptam egy sms-t angol volt az ált benne hogy meglátogatdák a profilod 50x vagy akárhányszor de ezzel nem nagyon foglalkoztam majd rá egy perc múlva kapttam még egy sms-t hogy a telefonom nem 10euró hanem márcsak 5eur maradt rajtda majd megint elküldte ugyan ezt és márcsak 1eur maradt rajta ilyenkor mit kell tenni JA ÉS ORANGE NÀL VAGYOK ÉS EGY GALAXY S5300-SOM VAN :D ELŐRE IS KÖSZI
2013. aug. 5. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok: szerintem a program automatikusa küldött emeltdíjas SMS-t (SMS-eket), hogy tudj nagyobb sebességgel letölteni. A program erre jó eséllyel rá is kérdezett, kisbetűkkel ki is írta esetleg, hogy ez mennyibe kerül, csak nem figyeltél és elfogadtad.
2013. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és amikor berom a 441 teló számot akkor megmutatja hogy mennyi kredit van rajta na most ahogy néztem -0.6543 van kiíva ilyet már láttál? :D
2013. aug. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!