Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről akarom ezt a GOPRO-t...

Ebayről akarom ezt a GOPRO-t megrendelni, biztonságos?

Figyelt kérdés

[link]


ez lenne a termék. aug 14-16-ot ir érkezésnek, ez mennyire hihető? valamint az ember biztos nem verne át? 313 feedback score, 99,7%-ban pozitív.

valamint ez hogy megy? leütöm, és paypallel való fizetés utána hogy történik? még nincs fennt nekem paypalon a pénz, csak akkor vegyem meg ha már feltöltöttem?



2013. aug. 8. 18:17
 1/4 anonim válasza:

Ha nem kapcsoltál kártyát a PayPalhez, nem is tudod megvenni amíg nincs rajt annyi pénz. Ez az aug. 15-19 (mai adat) hozzávetőleges. Általában bejön, de ha nem, nem kell kétségbe esni, van hogy 3 hetet eltart a szállítás (mondjuk 14e ért legyen gyors:) ).

Az eladó megbízható, nem hiszem hogy átverne akárkit is ha már 83-an megvették ezt a GoProt. Amúgy meg ha gáz van a PayPal vissza tudja szedni tőle a pénzt, el tudják intézni, hogy ne legyél csalás áldozata.

Úgy megy, hogy leütöd, akkor azonnal fizethetsz is, aztán pár nap után megjelenik egy ikon, hogy feladta, te meg várod, hogy megjöjjön.

2013. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi azóta rájöttem :)

ez a pénzvisszavevős megnyugtató :)

viszont azt nem tudod, hogy a vámmal mi a helyzet? mert megrendelném, de nem tudom hogy nem vámolják e meg 20ezerre... ez a csomagküldő hozná:

USPS Priority Mail Express InternationalTM

vagy ha pl én előre kfiizettem, a srác meg küld csak egy csomagot, akkor nem lehet hogy nekem már nem is tehetnek rá + pénzt, mert pl lehet hogy én nem is kértem, hanem azt neki kell fizetni? mert én itthon csak átveszem...

2013. aug. 9. 10:30
 3/4 anonim válasza:

Gyakran vásárolok innen.

Nekem paypal-ra se kellett feltölteni a pénzt, mert már alapból látja, hogy mennyi pénz van a kártyádon amit rendeléskor le is von, ha elég.

A szállítási idő attól függ honnan rendelsz.

Kínából 23-25 nap Németből egy hét volt nekem.

Máshonnan nem nagyon rendeltem.

Amúgy ezek az árak nem tartalmazzák az egyéb vámokat és illetékeket. Viszont Európán belül nincs vám meg semmi más.

2013. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg fogják vámolni abban biztos lehetsz. De azt már a rendelés után tudod csak meg. Mindig meg szokták ami mondjuk megérné külföldről. Pl gps laptop telefon decoder.
2013. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!