Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6 millió forintot mikbe...

6 millió forintot mikbe fektetnétek be?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 10:45
1 2 3
 21/26 Flector 67 ***** válasza:
Én konkrétumokat írtam. Ellentétben Veled, aki csak egy számot ismételget, tudás, tapasztalat nélkül. Tényleg megbeszéltük.
2013. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Flector 67 ***** válasza:
Ja és mellesleg kérlek linkeld a legjobban teljesítő magyar alapot:)
2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Flector a milliárdos befektetési király... :)))

bla bla bla bla

Csak tudnám miért itt tengeti az ilyen a napjait ha csányi bácsi unokaöcsköse.. .:DDD

Melyik céget képviseled mert minden postban ugyan azt szajkózod aztán ha valaki meg a szemedre olvas nem tetszik :))

2013. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Flector 67 ***** válasza:
Én csak tanácsot adtam, mert kérdezték. Az, hogy te, meg páran nem hiszik el, ti bajotok. Még semmi hasznosat nem írtatok, inkább ez a baj.
2013. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Flector 67 ***** válasza:

Mellesleg az OTP EMDA és SUPRA papírok évesített hozama 25-27% az indulástól, 2008-tól.

Még egyszer mondom, nem baj, hogy irigyek és hitetlenek vagytok, csak olvassatok utána, vagy próbáljatok meg hasznosak lenni. Bár tudom ez nehéz.

Én tényeket mutattam, ti jöttök.

2013. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Flectorra látom irigyek vagytok, pedig ő adta a legértelmesebb választ és köszönöm neki
2013. aug. 21. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!