Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az OTPnélvoltunk hogy valami...

Az OTPnélvoltunk hogy valami megoldást, találjunk? Mert elszaporodott az adósságunk náluk is van 1milio tartozásunk de csak ere adtak hitelt és aszt is 34000ftra 7évig de még lenne 2000000ft tartozásunk 3gyereket nevelünk 180000ft jövedelem és csak a

Figyelt kérdés
hitelekre megy el tudom butaságot csináltunk hogy ennyi hitelt vetünk fel de azért valaki segíthetne? Legalább is egy utolsó esélyt kaphatnánk Van egy lakásunk arra fizetünk36000ftés ezen kívűl vannak ezek az új kölcsönök amire havi törlesztések ennyit 20000ft 50000ft60000ft 25000ft és ezeket szeretném össze vonni hogy ne ennyi fele keljen fizetni mert most már nem tudom elvagyunk velük maradva valamelyik már végrehajtásnak is át adót és fent vagyunk a bár listán? 20000ft 50000ft60000ft 25000ft és ezeket szeretném össze vonni hogy ne ennyi fele keljen fizetni mert most már nem tudom elvagyunk velük maradva valamelyik már végrehajtásnak is át adót és fent vagyunk a bár listán?
2009. okt. 29. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fognak veled foglalkozni,ha a házon rajta van a végrehajtás.Ne haragudj,de tényleg előre kellett volna gondolkozni:(Nem okoskodásnak szántam,az előző mondatot.Ezek a törlesztők amit leírtál több tízmillió törlesztői,ha jól gondolom.
2009. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni. Ilyen hiteltörlesztőkkel senki nem fog foglalkozni. Maximum kigyúrt kopasz uzsorásoktól kaphatsz sok száz százalékos kamatra kölcsönt, de nektek az sem lenne megoldás. Adj el mindent, amit lehet (igen, a házat is!) és költözzetek valamelyikőtök szüleihez. Csak az a megoldás ha mindent újrakezdtek hitelek nélkül tiszta lappal. Sok 10 év lesz, de talán kimásztok belőle.
2009. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

34.000+50.000+60.000=144.000, nem vagytok semmik az tuti.

Volt egy ilyen szomszédunk annó, alattunk laktak egy emelettel. Mindenre hitelt vettek fel, de tök fölöslegesen, minden szarra, utána persze hónapokig alig ettek, 3 gyerekkel. Hát gratula.

Add el a házatokat meg mindent, azt abból fizessétek, talán akkor még jobban jártok. Mert ha a végrehajtó megy, akkor ő a rendes ár töredékéért fogja elvinni a dolgokat és a házat is elárverezik nagyon olcsón, ha kell valakinek.

2009. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha még csak a lakásra lenne hiteletek, akkor azt mondanám, rendben, mert ma kivételes, ha valaki zsebből ki tud pengetni annyit milliókban. A többi tényleg butaság volt.

De ne az OTP-hez menj, mert az egy rabló banda. Kikérheted pénzügyi tanácsadók véleményét is, hogy számotokra hol lenne megfelelő segítséget találni.

2009. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha BÁR listán vagy nem tudod összevonni a hiteleid sajna. Ahhoz egy nagyon jó jövedelem kellene és NO bár lista+ tehermentes ház. Csak úgy tudod ha eledod a házat és abból visszafizeted a hitelt. Feltéve ha a ház ér annyit amennyi a hitel. Sajnos erre már nincs más megoldás :(((
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért én kíváncsi lennék,hogy a sok új hiteleket miért vettétek fel?Plazma TV vagy autó vagy nyaralás?

Ha igen ,hát akkor most élvezitek a végeredményt..

Sajnos ennyi tartozással,és BAR listával(ha több hónap elmaradás van,és végrehajtás küszöbén álltok akkor tuti BAR listások vagytok)senki nem fog veletek szóba állni...Egyik bank sem fog magas kölcsönt adni nektek,hisz nem vagytok fizetőképesek...2 dolgot tudtok csinálni.

1.Írj mindenhová ahol tartozásotok van,és kérjetek részletfizetési lehetőséget...(hosszabb lejárattal,kevesebb fizetéssel)

2 Adjátok el a házat,ingó vagyonotokat,és rendezzétek belőle a tartozást.

Ha megvárjátok,hogy a végrehajtó árulja a házatokat rosszabbul fogtok járni,mert ő nem a piaci értékében fogja eladni,hanem annyit kér amennyi nekik kell...

Ismered a mondást?"Addig nyújtózkodj amíg a takarod ér."Nektek nem szabadott volna tovább nyújtózkodni...

2009. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem nagyon vagyok jártas ilyen témákban, csak véletlen vettem észre ezt a kérdést.


Viszont nem igazán értem, amit itt sokan mondanak. A szerződéseket helyre lehet állítani. Csak akkor nem, ha a végrehajtónál van a papír, (elvileg).


Én helyzetem:

A bankok kurv@ szarul vannak, én motort vettem részletre és egy autót. Hát ne tudjátok meg. Egyszer már jött a végrehajtó (2008 nyár elején) trélerrel, és egy furgonnal, hogy elvigyék a járműveket. Na most viszont az a helyzet, hogy mikor felvettem a hitelt (2008 elejént), volt hogy 2 és fél hónapig nem fizettem, és jöttek folyamatosan a felszólítók. 3. hónapnál kereken itt volt a szerződés bontásról a papír.

Most legutóbb 2009 nyár elején voltam szarban, 3. hónaptól kezdve jöttek a felszólítók, nem ám 2. hónaptól.. és húztam 6 hónapig. 6 hónap tudjátok mi az?! Fél év. Fél évet várt a bank, mire kijöttek megint trélerrel, és furgonnal. A vicc, hogy annyit mondtam, hogy nem az én nevemen van a motor sem az autó. OK. Majd jön egy levél a Lombardtól. Rá 2 nappal jött egy f@szi, kis személyautóval, adott egy levelet, benne szerződés felbontási papír és a szerződés helyre állítási papírok. Kérdeztem a f@szit, hogy miért nem vitték el a járműveket, vagy mért nem maradtak itt akkor? Olyan válasz jött, amin meg sem lepődtem. Állítólag több mint 5 ezer autó került a Lombardhoz, 2009 Januárja óta.


Gyerekek, 7 hónap után is helyre állították a szerződést. Most egyenesbe jöttem, igaz. De 7 hónap után helyre állították a szerződést nyár elején, persze az sem volt ingyen.


Én szerencsés vagyok, mivel a fejem fölött fedél van. Viszont nektek kívánok minél hamarabb probléma megoldást. Sajnos nem tudok semmi tanácsot adni. Csak leírtam az én velem történteket. Remélem sikerrel jártok ti is.


Üdv, bakter

2009. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezek nem több 10milonál csak 3000000ft 2év alatt tudnánk rendezni ha ezeket a törlesztéseket fizetnénk de akkor nem tudnánk élni ezek régi hitelek és behajtónak lett átadva és ők ennyit kérnek azaz providensz500.000ft havi60000ft1év, borota500.000ft havi20000 26honap, eosz500.000 havi 50000ft10honap, citi500,000havi 25000ft 18honap, otp aki tényleg rabló 1.000.000havi 340000ft 7év és ere kellene valami megoldás mert akkor már beszélhetünk töb10miliorol a többi azok rendesek mert ők nem tesznek rá annyi kamatot meg ők lezárták de az otp az havi 20000ft rá tesz amúgy a férjem véget kelet felvenni mert gépezet és uzsorástól kért aszt rendeztük belőle
2009. okt. 30. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy nem olyan sok pénzt vettetek fel, de akkor sem fogtok tudni hitelhez jutni. Adjátok el a házat, meg mindent amitek van és fizessétek ki a hiteleket. Aztán a 0-ról indulhattok megint. De ha a férjed gépezik, akkor soha nem lesz semmitek a jövőben sem és úgy élheted le az életed, hogy attól kell rettegj, hogy mikor halsz éhen.
2009. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a te neveden vannak a hitelek, vagy a férjedén?
2009. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!