Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erzsebet utalvanyt mire...

Erzsebet utalvanyt mire hasznaljatok?

Figyelt kérdés

Kaptam a m.helyemtol feleves premiumban 150ezer forint ertekben ilyen utalvanyt. Eddig sosem kaptunk etkezesi utalvanyt, sosem foglalkoztam vele.

A hirekbol annyit tudok, hogy alapveto elelmiszerre lehet felhasznalni. Szamomra alapveto a: rizs, cukor, so, tojas, liszt, teszta, olaj, stb. Tehat nem a felvagott felek vasarlasa erdekelne. Ezt az osszeget tartos elelmiszerekre szeretnem elkolteni es max. itthon tarolni kesobre.

A ferjem szerint viszont ezekre nem lehet felhasznalni csak a mindennapi etkezesre.


A Tesco pl. mire fogadja el? Az altalam soroltakra igen?


2013. aug. 21. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze! Ami ehető, szinte mindenre. Mi még a pizzásnál is szoktunk vele fizetni. De ugyanúgy tartós élelmiszerre is lehet.
2013. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden élelmiszert megvehetsz belőle. Nem számítják be alkoholra, vagy dohány árura. Eddig én mindig minden mást megtudtam venni belőle. Az általad felsorolt dolgokat, egészen biztosan, mi is mindig Sparban, vagy Tescoban vásároljuk le. Olykor szabadidős tevékenységekre költjük, ha éppen az adott helyen elfogadják, avagy olyat kapunk.
2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál, élelmiszernek minősül, simán vehetsz belőle.

Mikor van a lejárati dátuma? Mert ha fél év, nem kell egyszerre elköltened az egészet, akár a karácsonyi bevásárlásra is jut belőle.

A kasszánál a rendszer összegzi, mi az, ami fizethető vele, a többit készpénzzel kell fizetni. Sajnos, az olyan alapvető dolgok, mint a pelenka, tápszer, bébiétel, tisztálkodási szerek, mosószerek nem fizethetőek belőle.

2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tesco alkoholon kivül szinte mindenre elfogadja.

Mi a melóhelytől havi 8ezret kapunk,sima vásárlásnál adom oda apránként.


Általad felsoroltakra mindre elfogadják,de felvágottra,húsra,nem tartós élelmiszerre is.

2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as: akkor tescofüggő,nálunk pelenkára,mosószerre is elfogadják.
2013. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm!

Szóval akkor szinte minden olyan terméket megvehetek rajta, mainek köze van az emésztésemhez és jóindulattal élelmiszernek minősül, mint pl. szotyi, pisztácia, gabonapehely és társai is?!


Olvasgattam picit, bár pár hónapos kérdésekben és többen írták, hogy húst pl. nem vehettek rajta. Ez még igaz?

Ha igaz, akkor sincs gond, max. hentesnél veszem meg, mert ott elfogadják.


Csak jobb előre felkészülni, mert írom össze, miből mekkora mennyiséget veszek.


Szeptember végéig jó az utalvány. Ha tovább lenne jó, akkor a felvágottakat is "bevállalnám", csak azok sem a hosszú lejáratról híresek :)

Mármint az előre csomagolt (szeletelt) felvágottak.

2013. aug. 21. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán el tudod költeni szinte bármire. Nincs ennyire bekorlátozva, hogy szotyira meg húsra nem költheted... talán a kezdetekben volt ilyen, de talán akkor még a tesco se fogadta el...
2013. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja és még egy:

Ilyen szószokat lhet vásárolni rajta? pl. Bolognai szósz (előre készített, üveges)?

2013. aug. 21. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet azt is.
2013. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj ne kérdezz meg minden kaját külön. Vehetsz szinte bármit. Cigit, piát persze nem.
2013. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!