Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidl-ben vettem fotópapírt,...

Lidl-ben vettem fotópapírt, visszaveszik?

Figyelt kérdés
Bontatlan, hiánytalan, blokkom van hozzá, szükségem viszont már nincs rá.

2013. aug. 21. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Így puszira tuti nem, esetleg akkor CSERÉLNÉK ha selejtes és amúgy van rá gari de szerintem arra amúgy sincs.. Ez milyenmár elmegyek veszek 2 üveg whiskeyt a boltban az egyik kinyitom nem ízlik akkor a másik üveget visszavetetem, hogy vehessek másik piát?? Ez nem world of warcraft vendor haver, ez ríl lájf..
2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Én megpróbálnám, eddig csak jó tapasztalatom van velük. Simán visszavettek olyan dolgot is, ami csak időszakosan volt kapható náluk. Ilyen a fotópapír is. Ja, és amikor visszavették, már nem volt kapható. Úgyhogy nem tudom, mit csináltak vele, de örültem. Tiszta nyugat...
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdeztem, mert kb. eddig mindent visszavettek, igaz a legtöbb műszaki cikk volt de meg se nézte benne van-e a dobozban, nemhogy alkatrész nem hiányzik-e...
2013. aug. 21. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint három napon belül vissza KELL venniük.
2013. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"három napon belül vissza KELL venniük"


NEM! Ha tartós fogyasztási cikket veszel, és 3 napon belül GARANCIÁLIS reklamációval jelentkezel, akkor CSERÉLNIÜK kell. Visszavételi kötelezettség NINCS!


A Lidl eljárása teljes mértékben a jófejségüknek köszönhető!

2013. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tudomásom szerint három napon belül vissza KELL venniük."


rosszul tudod, nem kell...a cseregarancia nem erről szól

2013. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marketingfogásnak is felfogható ha visszaveszi.. 1200ft-os fotópapír vs elégedett ügyfél aki elmondja ismerőseinek h milyen jófej volt vele a Lidl :) Ennyi
2013. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!