Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy billentyűzetet, és...

Vettem egy billentyűzetet, és nem vagyok megelégedve vele, nincs semmi baja, csak nem nekem való, nyugtával visszaveszik ha ma vettem, és holnap visszaviszem?

Figyelt kérdés
Media marktban vettem
2010. jún. 11. 18:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a helyesírásért bocsi,de nem úgy raegál ahogy én akarom
2010. jún. 11. 18:34
 2/12 anonim válasza:

Vettem egy billentyűzetet, és nem vagyok vele megelégedve. Nincs semmi baja, csak nem nekem való. Nyugtával visszaveszik, ha ma vettem, és holnap viszem vissza? Media Markt-ban vettem.


Csak hogy a kötekedők is érthessék :D



Amúgy szerintem visszaveszik. Nyugtával szinte mindent...

2010. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen visszaveszik,hiszen 3 napos cseregarancia van..
2010. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a háromnapos cseregarancia a hibás termékekre van, ha nincs semmi baja, nem kötelesek visszavenni...jófejségből megteheti, de nem köteles ...
2010. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
DE még aznap
2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
látom a modik javítottak :D
2010. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátomnak nem lehetett a mobilját visszacserélni hasonló indokkal egy mobil szolgáltatónál.
2010. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, de na várd, hogy a pénzt visszakapod, jó esetben levásárolhatod.
2010. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
médiában visszaveszik tutira.
2010. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért érdemesebb kisebb üzletekben vásárolni. Én tavaly úgy vettem a monitoromat egy helyi kereskedőnél, hogy hétfőn hazahoztam azzal, ha beválik, még a héten beviszem érte a pénzt, ha mégsem tetszik, akkor meg a monitort viszem vissza.
2010. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!