Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem fizetnek ki?

Mit tegyek ha nem fizetnek ki?

Figyelt kérdés

Ez a következő képen történt elmentem egy idegenhez gépet újjá telepíteni és azt mondtam neki hogy 2500 FT lesz és

még ez is csodálta ugye tudjuk hogy a mai világba 3500 meg 5000 egy telepítés és azt mondta hogy majd rám ír hogy ha

fel váltotta a pénzét de én nem hiszek ebben szerintem csak

nem akkar ki fizetni pedig elég sokk időmbe került meg csinálni a gépet. Mit tegyek hogy mégis ki fizesen? Mert nekem is kéne a pénz mint mindenki másnak.



2013. aug. 23. 07:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nem irattál vele alá szerződést, vagy nem tudod bizonyítani, és ő nem akar fizetni,akkor sehogy.
2013. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de csak van rá valami megoldás hogy behajtsam a tartozását hogy menyek le és kérjem a pénzt vagy még is mi lenne a megoldás
2013. aug. 23. 07:43
 3/8 anonim válasza:
100%

Te feketén, fű alatt megcsináltad a gépét, aminek az áráról szóban egyeztetek meg. Szerinted melyik törvény fogja kimondani, hogy fizessen egy olyan munkáért, aminek semmi nyoma?

Odamész szépen és elkéred a pénzed. Ez van, legközelebb vagy csináld hivatalosan vagy kérd előre a pénzt.

G.

2013. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat így fogom csinálni legközeleb
2013. aug. 23. 08:48
 5/8 anonim válasza:
100%
Gondolom meglátta a helyesírásod és rögtön kiszúrta, hogy egy igazi idiótával van dolga.
2013. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

előző válaszoló gondolom nem tuc olvasni mert nem ez volt a

kérdés

2013. aug. 23. 08:59
 7/8 anonim válasza:
100%

Beszartok! :D


"engem nem érdekel a hülye válaszod meg hogy hogy írok azt

viszont le tudom írni normálisa hogy te egy hülye segfej

vagy le írom szótagolva hogy a magad fajta analfabéta el

tudja olvasni te egy nagy seg-fej vagy"


Még szerencse, hogy le tudja helyesen írni, hogy "segfej". :D

2013. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ekkora idiótát, én meg még segíteni akartam neki.
2013. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!