Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan mmorpg amivel pénzt...

Van olyan mmorpg amivel pénzt lehetne keresni? Értem ezt akár a játékbeli pénz, vagy akár az account eladására. Ha van ilyen, melyik az és mennyi időt kell belefektetni, annak érdekében, hogy legalább egy minimális hozama legyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Diablo 3-ban van valós pénz alapú aukciós ház, de inkább szerencse kérdése, hogy hozzájutsz-e egy 20-30 € értékű tárgyhoz, vagy sem. Az EVE Online gyakorlatilag teljesen pénz alapú, ott csak úgy röpködnek a $-ok. Hirtelen ez a kettő jutott eszembe, de éveket is bele lehet ölni, míg akár csak a vételi vagy előfizetési árat visszakpod. Szórakozásnak persze mindkettő jó, de nagyon gazdasági profinak kell lenni, ha valaki ezzel pénzt akar csinálni. Erős a konkurencia Európán belül is, de a kínaiak teljesen uralják a piacot. Nekik ugye lehet, hogy jobban megéri napi 0-24 órában játszani, mint elmenni a gyárba melózni.
2013. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van meg egy megpedig valami varosepitgetos... majdnem olyan mint a travian csak osszetettebb...Paypalre fieztnek es magyar nyelven is van. 1-2honapja olvastam rola ki is problatam de nekem ez a demoni vilag nem igazan jott be meg ugyse hogy penzt lehessen vele keresni. Amugy meg ha van tervezoi venad, vannak online elet szimulator abbol is tudsz penzt nyerni ha ugyes vagy..
2013. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd utána nézek a játékoknak.
2013. aug. 27. 05:40
 4/4 anonim válasza:
A meló jobban megéri.
2014. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!