Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti is örülnétek és élnetek a...

Ti is örülnétek és élnetek a lehetőséggel, ha Magyarországon is lenne "kuponozásra" lehetőség, mint Amerikában?

Figyelt kérdés

Én mindig meglepődöm, van egy ilyen műsor, ami azt mutatja be, hogy Amerikában lelkes kupongyűjtők akár 95%-os megtakarítást érnek el, és mennyi mindent kapnak érte.

Elgondolkodtam, itthon is milyen jó lenne ez, és talán mennyien élnének is ezzel, sok családnak jól jönnének ilyen spórolási lehetőségek.

Ti élnétek ezzel a lehetőséggel, ha lenne itthon is?


2013. aug. 28. 19:14
 1/10 anonim válasza:
90%

Naná, hogy élnék a lehetőséggel. Én is nézem a műsort, de csak felbosszantani sikerül magam rajta.

Amik vannak itthon, azokat is kihasználom, de sajna azzal nem sokra megyek.

2013. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze azt a műsort én is szeretem. Múltkori adásban 95% spórolt a nagyi. Ki a fene ne szeretne az eredeti ár 5%-án bevásárolni.
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy a magyar kuponok nem vonhatók össze meg akciós árra nem vonatkozik. Ott pedig egyszerre egy termékre 4-5 féle kedvezményt elszámolnak.
2013. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de azért ilyen spóroláshoz mondják, hogy sokszor több napot is csak arra szánnak, hogy újságokat gyűjtenek, vágnak ki belőle, rendszereznek... Tehát alapból sok munka van azzal, hogy ilyen sokat spóroljanak. Ennek ellenére, én is rászánnák jó néhány órát az életemből :)
2013. aug. 28. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ebben van valami sok munkanélküli még a kertet sem gondozza nem hogy kuponokat vagdosna.
2013. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, kíváncsi lennék, hogy a mostani sok segélyre várók, dolgozni nem akarok, vajon élnének-e ezzel, ráfordítanák-e az időt...
2013. aug. 28. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék vele (bár nem segélyből élek), de kevés a fizetésem, minden fillér számít, az nekem nem spórolás, ami itthon van, hogy a 20ezres ruhára kapok egy 10%os kupont. Mert így se tudom megvenni. És szükségem sincs rá. Jó lenne, ha élelmiszerre lenne ilyen kupon: hús, tejföl, kenyér stb.
2013. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekelne ez a műsor esetleg meg tudnátok mondani mi a címe?
2014. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A TLC csatornán ment ( nem tudom most megy-e), kuponzsonglőrök a neve, ha neten rákeresel, lehet kidob rá pár videót.
2014. ápr. 29. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!