Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem emailen keresztül...

Rendeltem emailen keresztül az internetről bio füstölőt, amire azt mondták, hogy a legerősebb! Amikor kiért, kiderült, hogy csak valami növényt küldtek, de ők aztmondják, hogy ez füstölő?

Figyelt kérdés
Tudok feljelentést tenni? segítsetek kérlek!
2013. aug. 29. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted es milyen ertekben?!
2013. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aprohirdetésben találtam, és 56000 ft.
2013. aug. 29. 09:06
 3/13 A kérdező kommentje:
vagyis, csak 37000 ft! Segítésetek lécci! tehetek valamit?
2013. aug. 29. 09:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyarorszagrol kudltek? Mondjuk sok mindent nem tehetsz... Az osszeghatar is picike...
2013. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, MO-ról küldték. Van értelme feljelentést tenni?

Azt írja a feladó, hogy ők feltűntették, h ez füstölő, és nem használható emberi fogyasztásra!

2013. aug. 29. 09:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendorsegen kifognak rohogni, meg vegulis kaptal valamit a penzedert aztan lehet vitazni, hogy az mire jo vagy mire nem... Ezert nem jo igy rendelgetni, vagy max szemelyes atvellel...
2013. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Feljelentést? Feljelentést bűncselekmény esetén kell tenni. Itt semmi sem történt. Te rendeltél egy bio füstölőt és kaptál egy bio füstölőt. Attól, hogy az egy növény nyilván füstöl, ha meggyújtod...


Mondjuk aki 56,000-ért vesz füstölőt amikor a kínai piacon 300 ft egy egész csomag arra nem igen tudok mit mondani... Inkább mélyen hallgass erről a dologról, mert elmeháborodottnak fog nézni bárki, akinek elmeséled.

2013. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 29. 11:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Még vki esetleg?
2013. aug. 30. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel neten rendelted ezért 8 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól!


Távollévők közötti szerződésnek minősül!


Vissza kell küldened (saját költségeden) a terméket, jelezned kell az eladó felé, hogy élni szeretnél az ELÁLLÁSI JOGODDAL! Miután visszaérkezett az eladóhoz az áru 30 (munka)napja van, hogy a teljes összeget visszatérítse számodra.


Ez az egyetlen esélyed.


[link]


Itt olvashatsz róla.

2013. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!