Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem értem, ezt most mennyiért...

Nem értem, ezt most mennyiért lehet megvenni és mi ez? Vatera?

Figyelt kérdés

A filmekre kerestem rá, és egy ilyen jött ki:

[link]

Most itt az összes film tokkal kerül 560 Ft-ba, vagy ez valami átverés?


2013. aug. 29. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi a kezdo ar...
2013. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egész együtt kerül annyiba. De csak annak, aki jelenleg a nyertes, ha te licitálsz rá, már 610-be fog kerülni, mivel a licitlépcső 50Ft, tehát minden egyes liciteléssel annyival nő az ár, és még több mint 2 nap van hátra. Még az is lehet, hogy mire véget ér már több ezerbe fog kerülni.
2013. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2013. aug. 29. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyiért lehet megvenni, ami a legmagasabb licit. Mindig van egy maximális ár, akinek a legtöbbet ér, az veheti meg (vagyis meg kell vennie). Licitálni úgy lehet, hogy beírod a "Mennyit ér meg Önnek?" rublikába a licitedet. A várható végső ár egyébként valószínűleg szerintem a tízezer forintot is meghaladhatja.

Mi ez? 680 darab írott DVD film. Mivel a másolt szerzői jogi tartalom nem feltétlen legális, ezért van kicsit ilyen vicces módon megfogalmazva, hogy 680 darab tok + ajándék film.

2013. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Persze ettől még illegális, jelentettem is.
2013. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy illegális lenne, hiszen nem bizonyított, hogy nem a saját maga által vásárolt DVD-k másolatairól van szó - saját célra akárki készíthet másolatot, még ha nyílván senki nem hiszi el, hogy itt erről van szó. Ajándékozni is szabad, nem a filmek a licit tárgya, hanem a DVD tokok és borítóik. Ettől függetlenül lehet, hogy leveszi a Vatera, mert gyanúsnak gyanús, csak épp nem szabálysértő és a leírásból az sem derül ki, hogy illegális.
2013. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

"nem bizonyított, hogy nem a saját maga által vásárolt DVD-k másolatairól van szó"


így van, SAJÁT CÉLRA lehet biztonsági másolatot készíteni. Azt eladni, elajándékozni de még nyilvános helyen levetíteni is TILOS!


Itt az eladó nyilván így próbálja kitrükközni a rendszert, de majd jól megveszi egy NAV-os vagy Artisjusos a pakkot és rommá büntetik...

2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!