Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet otthon megélni a...

Hogyan lehet otthon megélni a mininálbérből?

Figyelt kérdés
Trollok nem érdekelnek, az érdekel, aki abból él. Szeretnék hamarosan hazaköltözni és leginkább csak ilyen melóra számíthatok. Számolgattam, de sehogy se tudom hogy fogok megélni. Igényeim : kaja, pia, hetente pár doboz sör.

2013. aug. 30. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs egy tehermentes lakásod ill. hely, ahol nem kell lakbért fizetned akkor sehogy.


Még saját tehermentes lakásban is meredek egyedül, mert helyből egy fél minimálbér a rezsi.

2013. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék hamarosan hazaköltözni és leginkább csak ilyen melóra számíthatok"


Akkor miért költözöl haza?

2013. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A minimálbér jelenleg 64 nettó. Nem tudom hol fogsz lakni, mert ebből Bp-en kapásból -10500 a Bkv bérlet havonta.

Rezsire sem elég pl. a lakótelepen, ahol élek, mert a távhő és a közös költség brutál. Aztán ott a kaja, meg néha közbejöhet bmi: betegség, gondolom fürdesz is (szappan), borotválkozol...

Ha falun élsz, akkor ha kútból húzod a vizet, meglopod a fát az erdőn, azzal tüzelsz, tartasz csirkét, termlesz paprikát stb. akkor könnyebb

2013. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. A felét elviszi a rezsi, ha albérletben laksz, akkor legalább a háromnegyedét., kaja csak a legolcsóbb Tescos, pia,sör, szórakozás semmi. Ruha is csak akkor, ha a kínaiban veszed, amikor a másik már elszakadt.
2013. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül nem nagyon, még ha szobát bérelsz csak akkor sem.

Szülőkhöz költözöl akkor igen.

2013. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!