Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki aki otthon van a...

Valaki aki otthon van a Vaterán válaszolna?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az a dolog hogyha az aukció lezárását megelőző utolsó 5 percben licit érkezik, akkor ugye még 5 perccel meghosszabbodik az aukció - ez minden aukciónál van, vagy külön beállítható az eladó által??

Csak azért kérdezem mert licitáltam egy 1 ft-os rövidgatyára, egy napig enyém is volt a licit, de pont figyeltem a zárást, és a másodperc visszaszámláló mikor 0-hoz ért megjelent egy másik név, aki vitte a licitet.

Nem kellett volna meghosszabodnia az aukciónak?


Jelenteném a Vaterának ha igazam van, de nem találom a szabályzat ezen részét.


2013. jún. 24. 18:41
 1/2 anonim válasza:
65%
Lehet, hogy az utolsó pillanatban beütött egy magasabb licitet... De ha úgy érzed igazságtalan írj a vaterának, rendesek... Majd elmondják mi van.. Utánanéznek!
2013. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az 5 perces hosszabbítás külön beállítás kérdése, szóval nem minden aukciónál van. Az meg hogy így jártál azért van szerintem (csak mert már én is maradtam így hoppon, és akkor tudtam meg, hogy ilyen is létezik), mert valaki licitált rá egy nagyobbat. Tehát a kötelező licitlépcsőt meghaladó összeget írt be. Ilyenkor nem írja ki a rendszer azt a licitet, csak elraktározza. Te meg szépen azt hiszed, hogy te leszel a nyerő, és már csak akkor derül ki, hogy érkezett rá magasabb, mikor lezárult. Nagy átvágás azért, de mostmár, hogy te is tudsz róla, tudod alkalmazni.
2013. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!