Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondhatom azt hogy Veres...

Kicsicsavo kérdése:

Mondhatom azt hogy Veres Dávid András csaló, ha egy 215 darab hibás telefonból álló csomag utánvétes postázására elutaltam neki az UniCredit -es bankszámlájára 6500Ft-ot és azóta az üzeneteimre nem válaszol, a hirdetést pedig megújította az apród-on?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy én vagyok nagyon rosszindulatú,de itt találtam egy olyan kérdést,ahol a kérdező 11000Ft-ot utalt szintén az általam említett "úriembernek" egy Nokia Lumia 920-as telefon előlegeként és nem akart érkezni a telefon(sajnos megkeresésemre a kérdező nem válaszolt,így nem ismerem annak az ügynek a fejleményeit),mindenesetre nekem az utalás óta nem hajlandó válaszolni a hirdető és sajnos az apród addig nem tesz semmit az ügyben,amíg a feljelentésem után a rendőrség meg nem keresi őket az ügyben,ezért gondoltam,hogy leírom a dolgot,mert addig még nagyon sok hiszékeny embert átvághat az illető és ne lopkodja mások nehezen megkeresett pénzét (egyébként elég sok girdetése van fent és egyik sem pár ezer forintos tétel,hanem több tízezres)!

#csaló #Veres Dávid András
2013. aug. 31. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Na igen...de 100 ezres telefonokat adott 40-50 ezerért. Kicsit sántít azért,szóval te is hibás vagy.Nem kell meg enni a kását és elhinni hogy majd pont a vaterán csinálod meg életed legnagyobb üzletét:D
2013. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Aki ennyiért bármit is látatlanba vesz az megérdemli, hogy átba..zák.
2013. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólást,de ha ilyen...a véleményed,akkor inkább tartsd meg magadnak!!!
2013. szept. 2. 05:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondhatod azt, hogy csaló.


Egyébként naponta olvasni apródos átverést, felejtős az oldal a visszajelzések hiánya miatt.

2013. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos ez igaz,ezért írtam ezt a kérdést!

Veres Dávid Andrásról már van egy negatív visszajelzés,amit a Google-ban rákeresve meg is lehet találni!

A számlaszámát megadhatom itt,hogy ha arra keres rá valaki,akkor is kiderüljön hogy egy szemét kis csaló a csávó?

2013. szept. 21. 05:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, az személyiségi jogokat sértene.


Viszont számlaszám/ név alapján tegyél feljelentést!

2013. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Farkass Balint válasza:
Hello! Engem is átvert , pont a tegnapi napon Veres Dávid András ! 20.000ft.- al károsított meg ! Ha még érdekel tehetünk együtt ellene feljelentést ! Többen többre megyünk!
2014. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Attila_80 válasza:

Sziasztok!

Engem is átvert a fent nevezett úriember. Várom az átverteket, és irány a feljelentés, nem szabad annyiba hagyni.

2014. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szabó GáborNK válasza:
üdv engem is átvert a személy sajnos 25800 Forinttal... A holnapi nap folyamán megyek be a rendőrségre ezzel a dologgal. Egyébként van valaki akinek megérkezett a tőle vásárolt áru cikk? De most komolyan miért vannak ilyen reménytelenül gerinctelen szemét emberek? Üdv: Szabó Gábor Nagykanizsáról!
2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Attila_80 válasza:

Szia!


Hiába jelented fel, elutasítja a rendőrség a feljelentésedet, velem is igy tett, nem éri el a károd az 50.000,-Ft-ot, és igy nem büncselekmény csak szabálysértés.


Üdv.

2014. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!