Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondhatom azt hogy Veres...

Kicsicsavo kérdése:

Mondhatom azt hogy Veres Dávid András csaló, ha egy 215 darab hibás telefonból álló csomag utánvétes postázására elutaltam neki az UniCredit -es bankszámlájára 6500Ft-ot és azóta az üzeneteimre nem válaszol, a hirdetést pedig megújította az apród-on?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy én vagyok nagyon rosszindulatú,de itt találtam egy olyan kérdést,ahol a kérdező 11000Ft-ot utalt szintén az általam említett "úriembernek" egy Nokia Lumia 920-as telefon előlegeként és nem akart érkezni a telefon(sajnos megkeresésemre a kérdező nem válaszolt,így nem ismerem annak az ügynek a fejleményeit),mindenesetre nekem az utalás óta nem hajlandó válaszolni a hirdető és sajnos az apród addig nem tesz semmit az ügyben,amíg a feljelentésem után a rendőrség meg nem keresi őket az ügyben,ezért gondoltam,hogy leírom a dolgot,mert addig még nagyon sok hiszékeny embert átvághat az illető és ne lopkodja mások nehezen megkeresett pénzét (egyébként elég sok girdetése van fent és egyik sem pár ezer forintos tétel,hanem több tízezres)!

#csaló #Veres Dávid András
2013. aug. 31. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam a rendőrségen,beidéztek tanúvallomásra az ügyben,tehát megindult a nyomozás a patkány ellen :-)
2014. szept. 6. 07:06
 12/14 Farkass Balint válasza:
Megindult innen is !! :)
2014. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem is átvert egy Veres András nevű Zalaegerszegi ember. 70,000 Ft-ot utaltam neki. Hamarosan megyek a rendőrségre. Van azóta valami fejlemény?

2014. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem is átvert ez a patkány. 28000Ft-ot utaltam neki előre. Érdemes lett volna rákeresni a nevére előtte. Remélem meglesz.... az ilyen emberbe kár a levegő.

Ja igen, feljelentés megtörtént. Bűnügy lesz belőle egyébként, azt mondta nekem a nyomozó.

2014. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!