Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet menni a Tescoba diákmunk...

Lehet menni a Tescoba diákmunkára suli mellet?

Figyelt kérdés
szeretnék a tescoba árufeltöltőnek vagy pénztárosként dolgozni iskola mellet. így hogy suli mellet járnék így én csak 4 esetleg 5 órát tudnék vállalni egy nap és azt se éjszaka. Aki volt tescoba diákmunkán suli mellet annak hogy volt ez az egész? meg lehet így oldani hogy csak délután tudsz menni dolgozni?

2013. aug. 31. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én iskola mellett is jártam Tescozni, igaz én 8 órákat, mert este 10-ig voltam iskola után mindig.


Ez áruház függő, hogy hány órára kérnek diákot. Van, hogy egy szövetkezet úgy tünteti fel a munkát, hogy 4-6-8 órás munkabeosztásban, itt tudnál jelen esetben te is menni, de ez nagyon ritka, én ilyet csak párszor láttam. 8 órára kérnek legtöbbször (szinte mindig) árufeltöltésre, a kasszázás nem igazán tudom hogy van, majd utána járok neked.


Ennyit tudtam most segíteni, ne haragudj.

Ha kérdésed van és bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj. :)

2013. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!