Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő telt el, mire nem...

Mennyi idő telt el, mire nem érezted bénának magad az új munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja dolgozom egy irodában, de még mindig egy csomó mindent nem tudok, mindig kapok új feladatokat, amikről fogalmam sincs, én meg már cikinek érzem a folyamatos segítségkérést ennyi idő után. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy egy olyan területen dolgozom, amihez egyáltalán nem konyítok, műszaki végzettség előny lenne, én pedig nő létemre minimális műszaki ismerettel sem rendelkezem, így extra sok idő kell míg mindent felfogok és átlátok. Gondolkozom, hogy lehet, hogy váltanom kellene, mert igazából nem érdekelnek a műszaki dolgok.


Amúgy adminisztráció, de ahhoz, hogy jól tudjam végezni a dolgom, még gépekhez, szerszámokhoz, műszaki rajzokhoz is értenem kellene, autóipar területén dolgozom.


2013. szept. 1. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy mobilszolgáltató telefonos ügyfélszolgálatán dolgozok. Az első hónap oktatás volt, utána egy hónapig végig volt velünk segítség, de így is beletelt 3-4 hónapba, mire nem éreztem magam bénának. Én is tök utáltam kérdezni, mindig azt gondoltam, biztos kibeszélnek a hátam mögött, hogy milyen hülye vagyok. A műszaki részéhez én se értek, ha azzal hív az ügyfél, hogy elromlott a telefonja, nekem meg ki kéne találnom, vajon mi baja, ott mindig meg vagyok lőve, általában az ügyfél jobban ért hozzá, mint én - na ez gáz. De a többi része a munkának jól megy, örülök, hogy nem mondtam fel az elején a rengeteg kudarc után.

Viszont ha csak ilyen technikai kérdésekre kéne válaszolnom, mikor egyáltalán nem értek hozzá, és nem is érdekel, hát, biztosan keresnék mást. Nem ismerem a helyzetedet, de amíg nincs új, biztosan maradnék, hiszen pénzből élünk ugye. Egyébként meg, ha nagyon szar lennél, már szóltak volna, esetleg kirúgtak volna, nem? Kitartás!

2013. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Köszönöm. Én is váltáson gondolkodom, de sajnos nem olyan egyszerű más munkát találni.
2013. szept. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!