Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen saját márkás dolgokat...

Milyen saját márkás dolgokat érdemes venni Aldiban, Lidlben, nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Aldiban, Lidlben vannak jó saját márkás cuccok, zsírszegény, szénhidrátszegény diétás élelmiszerek, saját márkás műszaki cikkek, kozmetikumok jó árban. A kérdésem, hogy milyen saját márkás dolgokat érdemes venni Aldiban, Lidlben, nektek mi vált be?

2013. szept. 2. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én Aldiba járok, és nekem minden bejött.


A világ legjobb vétele volt a bukósisak (dupla plexis, 3 légbeömlős, kényelmes, minden extrával) ~ 10 ezerért, de imádom a kakaós kalácsot (isteni, 900 kalória, 300 Ftért), a felvágottakat, a whiskeyt (1900-ért 0.7l-es whiskey lényegesen olcsóbb, mint a tescoban bármelyik)...

2013. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, ha minden igaz, nemsokára lesz mifelénk is egy Aldi :)
2013. szept. 2. 12:22
 3/4 anonim válasza:
Bár nem Aldi, vagy Lidl, de a Pennyben a karát hústermékek finomak.
2013. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az sajnos nincs errefelé, de köszönöm
2013. szept. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!