Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El tudom intézni valahogy,...

El tudom intézni valahogy, hogy a családipótlékot hozzám küldjék?

Figyelt kérdés
Elköltöztem otthonról, de anyu nem hajlandó pénzt adni, pedig utánam is kapja a családit, szóval azt rám kéne költeni bármilyen formában, de ez nem így történik. Valahogy meg tudom csinálni h nekem utálják a családi rám eső részét akár postai, akár banki úton?

2013. szept. 3. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudod, édesanyám meghalt, apám meg alkoholista szóval ezért volt vita nem miattam... De ítélkezni könnyű... És igen biztos szőke vagyok. Az nem téma h nincs netem ugye? Alkalmazásom van és ennyi... De nem fogok magyarázkodni. Én kérdeztem valamit és ennyi. Nem kéne sértegetni a másikat. Kösz cső
2013. szept. 3. 12:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Google alkalmazas nincs csak Gyakorikerdesek?? Picit erdekes... A kerdesben meg azt irtad, hogy anyukad nem hajladno penzt adni. Akkor meg hogy is van?? Gyam hivatal meg nem fogja megadni a papirokat a baratodnak mert nem igazan elfogadott dolog, hogy 17eves meg 37eves legyen a gyamja ugy hogy kozben egyutt is vannak... De ha pasid keres akkor amig a sulit be nem fejezed 12ezer forintot valahogy mashogy is megoldhatjatok..
2013. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kell egy olcsó, hamvas 17 éves, aki koszt-kvártélyért és szép szavakért naponta többször leápolja az Ezredest XD

Bár még nagyon messze vagyok a 37 éves kortól, szerintetek merre érdemes keresgélni?

:D

2013. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!