Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen oldalakon található...

Milyen oldalakon található megbízható valós külföldi munka, ami nem modellkedés vagy erotikus munka, hanem becsületes munka dolgozni akaró embereknek?

Figyelt kérdés
Sok oldlt megnéztem már, de nem tudom mi az ami valóban megbízható. Mire figyeljek, mik a tapasztalataitok, hogyan találtatok munkát?
2009. nov. 3. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én tanácsom az, hogy felejtsd el a magyar közvetítőket, ha jót akarsz, és közvetlen a fogadó ország job boardjait nézd. a magyarok lehúznak, átvernek, kicsontoznak.
2009. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki tud angolul az egyénileg is talál munkát.Aki nem,az hiába próbálkozik a magyar ügynökségekkel ki fogják használni,mert erre mennek rá...Az ilyen embereket könnyebb átverni,pénzzel ,megkopasztani...Elkérnek olyan dolgokért komoly pénzeket(pl:munkavállaláshoz szükséges papírok intézése) ami Ingyenesen is meg lehet oldani..
2009. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eures oldala, ez a munkaugyi hivatal oldala, ez szerintem biztos lehet.

Aztan akkor biztos lehet meg egy munkahely, ha nem penzt kernek, hanem interjura hivnak, arra adnak idopontos, azt irjak is mar a hirdetes szovegeben.

Hova mennetek ki? eures.hu vagy a gumtree.co.uk ez angol

2009. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Angliára vagy esetleg Dániára gondoltunk.
2009. nov. 3. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés,de most találtam rá és,ha Dániában gondolkoztok,nézzétek meg a [link] -ot,itt külföldieknek szóló állások vannak.
2012. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!