Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valamilyen otthon végezhető...

Valamilyen otthon végezhető munkát tudtok ajánlani? Gyeden lévő anyuka vagyok és olyan itthon végezhető munkát keresnék, amivel havi 20-30 ezer forint bevételre szert tudnék tenni.

Figyelt kérdés
Számítógépes vagy fogalmam sincs milyen lehetőségek vannak. Olyan kellene, ami komoly szaktudást nem igényel, mert egyébként szociálpedagógus és cukrász vagyok.Szívesen várom a válaszokat, melyek hasznosak lehetnek. A kritika, beszólás nem segít. Ha bármilyen infód van, írj kérlek!

2013. szept. 10. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha cukrasz vagy miert nem csinalsz hazikeszitesi "premium" csokikat bonbonokat? Ez csak egy otlet es nem esz osztas :)
2013. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! Próbálkoztam már itthoni tortázással, sütizéssel, de sajnos így kicsiben nem éri meg. Olyan helyén lakok az országnak, ahol nem költenek túl sokat ilyen dolgokra...sajnos.
2013. szept. 11. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Direct nem tortara es sutire gondoltam, hanem modnjuk bonbonokra! KOnyakos megy meg hasonlok, toltott bonbon, tablas csokik es egyebek!!!Ezek azert "jo" dolgok mert igazibol van valamennyi alapanyag ar illetve nagyon nagy a hozza adott emebri ertek! Vegyuk mondjuk egy sima fondant a boltban atlagban 1000Ft 250gr, kozben pedig szinta csak cukor van benne zselatin egy kis zsiradek meg esetleg kemenyito de neked ezt ugyse kell mondanom szerintem:) Csak ugye eleg maceras mire ebbol lesz is valami. Ezert godnoltam erre, amugy en most tervezem egy ilyen "edesseg" bolt megnyitasat majd de most meg a penzugyi alapok szervezese folyik.
2013. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze konyakos megyhez(vagy egyeb likoros dolgokhoz) nem kell ilyen maceras fondant mert oda eleg egy jo kis vizes cukor fozet 3-3,5dl viz meg 1kg kristaly cukor :))
2013. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!