Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell megírni egy ilyen...

Hogy kell megírni egy ilyen hivatalos papíret? 16/L Segítséget kérnék nagyoktól.

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon tudtam melyik témába kell tenni.


Van ez az 50 óra önkéntes (kötöelző) munka, ami ugye most vezettek be, és csak akkor lehet érettségizni, ha megvan, a ényeg, hogy a szomszéd néninél dolgoztam,(bevásárlás, gyerekfelügyelés, oviba elmenni érte, takarítás, stb) és az osztályfőnöknek be kell vinni ezt a papírt. Ugy néz ki, hogy leírjuk azt, hogy milyen területen dolgoztunk, és a végén aláírja a szomszéd. Hogy kell megírni egy ilyen hivatalosan kinéző papírt? Tudnátok írni egy példát? Pl. 17:00-19:00ig ott vagyok, aznap éppen főztem vagy takaírítottam, stb...



2013. szept. 15. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!