Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldről rendeltem, és...

Ha külföldről rendeltem, és angolul adtam meg az itthoni lakcímemet akkor is meg fog érkezni a levél?

Figyelt kérdés

Pl.


Gipsz utca 1. helyett 1 Gipsz street-et adtam meg...


Talán az itthoni postásoknak van annyi angol tudása hogy rájöjjenek, hogy mit takar, vagyis remélem...


Egyébként bejegyezett ajánlott levélként rendeltem meg.


Viszont csak most olvastam utána, hogy nem kell angolul írni az itthon címet :/ lol


2013. szept. 16. 12:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam.


Hát igen, ezek a NAGYMAGYAROK! A stílusért bocs, de rengeteg a bajom, én felteszek egy normális kérdést, erre még én vagyok a hibás. A fejem se tudom hol áll, soha sem rendeltem külföldről ezért kérdeztem

2013. szept. 16. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen, te adtad meg helytelenül a címzést. Szóval igen, te hibáztál.


Viszont mivel nem egy adatból áll a cím így valószínűleg egyértelműen látni fogják a hibádat, és így is tudják kézbesíteni.

2013. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki a szánalmas b*rom aki még az utánam lévőt is lepontozta, holott tökéletes választ adott, de legalább látom, valaki sikeresen magára vette. Annak üzenem, hogy FÁJ AZ IGAZSÁG ECSÉM!?! :D


Meg fog érkezni az a levél, ne aggódjál. Ennyit azért tudni fognak. :)

2013. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Thankyou: nem értem én sem, én felpontoztam a normális válaszokat a "nagymagyar, hejj kossuth vagyok, ki mer itt angolul beszélni" válaszokat meg le....


Köszönöm az értelmes válaszokat, egyébként utánakérdeztem, mivel a nagybáttyám postafeldolgozó üzemben dolgozik, hogy mi a helyzet, és azt kaptam, hogy teljesen normális, és elfogadott nemzetközi levél esetén ez a fajta címzés !!


Köszönöm!

2013. szept. 17. 08:50
 15/16 A kérdező kommentje:
Tökéletesen, hamar megérkezett minden probléma nélkül! Ezután is így rendelem!
2013. szept. 25. 21:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor már a gipszet is lefordíthattad volna... gesso street xy.
2016. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!