Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayen vásároltam egy órát...

E-bayen vásároltam egy órát 10k értékben, nem jött meg 35 napot vártam, és a paypal által visszakértem a pénzt, de ma megjött a csomag, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Na mégy egyszer: Vettem az e-bayen egy órát, ami 10.000Ft került. Sokáig vártam(35 nap)semmi, megijedtem és visszakértem a pénzt a paypal által.. de ma meg 4 napra rá megérkezett a csomag. Ilyenkor mit kell csinálni?

2013. szept. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha becsületes ember vagy, felveszed a kapcsolatot az eladóval és kifizeted neki. Ha nem akkor megtartod a pénzt is meg az órát is.
2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszajelzel az eladónak , és kifizeted az összeget.
2013. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El fogom neki utalni, csak ez most egy furcsa helyzet... de amúgy mi lenne akkor feljelentene vagy negatívot adna, vagy mi?
2013. szept. 17. 07:24
 4/4 anonim válasza:
Nem adna semmit. Tudtommal ők a csomagról nem sokat tudnak.
2014. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!