Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalakat mondani...

Tudtok olyan oldalakat mondani, ahol pénzért árulják a sportfogadási tippüket az emberek?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, hogy 100 euróért befizetek mondjuk egy olyan tippért, hogy Torino-Milan döntetlen...

2013. szept. 16. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz és a szamaradban. Különben halott ember vagy !
2013. szept. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utalj át egyelőre 250 eurót, és megtippelem neked a ma esti BL meccseket! Ha elégedett vagy, legközelebb nagyobb tételben üzletelünk.
2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, biztosat nem tud mondani senki sem. Csak aki bundázik.. de ugyebár azt a belső kör tudja, más nem igen.
2013. szept. 18. 17:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ezekre az oldalakra lehet úgy regisztrálni, hogy jó magam is árusíthassam a tippeimet? Vagy ehhez külön feltételek is megvannak szabva..?
2013. szept. 18. 17:58
 6/6 hookuszpook ***** válasza:
Válaszoltam (már korábban is), de mivel linket is írtam bele, így törölték és kitiltással fenyegettek. Nem teljesen értem, mert sok helyen szerepel hivatkozás, de ez van. Megírtam privátban.
2013. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!