Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csalnak-e a lottón, amióta...

Csalnak-e a lottón, amióta számítógépes nyilvántartás van?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?
2013. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. szept. 16. 21:41
 3/9 A kérdező kommentje:
2013. szept. 16. 21:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Kézi sorsolásnál a következőt csinálják. Biztos mindenki látott már olyan kijelzőt, amin a betűk vagy számok egészen közelről szemlélve is úgy néznek ki, mint ha festve lennének. Nekem is van otthon egy ilyen órám. Apró kis kattanással ugrik át a következő számra.



Nos, a golyócskák belsejében is ugyanilyen kijelzők vannak. Rádió távirányítással átkapcsolhatók. A történet nagyon egyszerű: két órával a sorsolás előtt tudják, melyek a nem nyertes számkombinációk. A sorsoláskor ennek megfelelően távirányítással kapcsolgatják át a számogat.



Pl. az 5 szám kihúzásakor a bamba tapsifüles szegény nem is sejti, hogy amikor benyúl a hengerbe, ott az adott pillanatban a számok már minden golyóban át vannak kapcsolva 5-re. Ugyanezt csinálják a többi számmal is. Ilyen egyszerű!



Így teljesen értelmét veszti a "ha nyerek a lottón" kezdetű álmodozás. Hogyan is várhatná bárki is sorsának jobbra fordulását egy olyan szervezettől, amely az emberek becsapására "szakosodott"?



Bár van egy halvány remény, ui. mint minden technika, ez is elromolhat, bár igen kicsi az esélye annak, hogy pont akkor találja el valaki az ötöst, amikor ez bekövetkezik. De teljesen kizárni nem lehet.

2013. szept. 16. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Fekudj le tul sok krimit lattal....

Tele van a hocipom, hogy a hulye magyarok allandoan mindenben az osszeeskuves elmeletett latjak ahelyett, hogy valami okosat talalnak mar ki... Ehelyett mindenhol az osszeeskuves elmelet, hogy minket elakarnak nyomni, atakrnak verni, le akarnak igazni, stb stb...

2013. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én már húztam lottószámot pont idén - nyugodj meg, semmi csalás nincs a sorsolásban és semmiféle kijelző nincs a golyókban. Sőt, csodálkoznál, ha a kezedbe fognál egyszer egy olyan golyót. Szerintem még a 80-as évekből maradtak fenn, igazi gagyi kopogós műanyag, a belsejében a számok szó szerint kb. ecsettel vannak felfestve...
2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hány olyan emberről tudok akinek telitalálata volt?

1 milliárd felett

2013. szept. 17. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:

A magyar törvények lehetővé teszik, hogy anonim maradhass nyertesként, és nem kell ország-világ előtti tv adásba bemenned. Ezért nem tudsz egy nyertesről sem.

Amúgy meg teljesen felesleges csalni, hiszen alapból is nyereséges üzlet a szerencsejáték.

2013. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7/


Én egyet. Bár úgy gondolom, hogy nem SZZRT dolgozónak nem sok sansza van 1-nél többet ismerni, hiszen alapvetően minden nyertes titkolja a nyereményt és marha kevés nyertes van, évi páran csupán.


Amúgy szánalmas a lepontozósdi.

2013. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!