Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki munkanélkülin volt és...

Aki munkanélkülin volt és hamarabb befejezte az hogyan tudta vissza kérni a fent maradó hónapoknak a bizonyos %-át? Mert ugy tudom lehet kérni a napokat vagy a pénzt a fent maradó hónapok után. Ha valaki leirná hogyan zajlik ez annak megköszönöm.

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 10:56
 1/2 anonim válasza:
én ugy tudom h ilyenkor ha legközelebb munkanélüli lesz,akkor több ideig kapja a járandóságot
2009. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy fél éves munkaviszony kell hozzá megszakítás nélkül,ha eközben akár egy napra is megszakadt már nem jár./nem muszáj addig egy helyen dolgoznod,de fontos,hogy ne szakadjon meg pl: egyik nap még itt dolgozol, másik nap már máshol akkor jár/ Ha letelt a fél év akkor kell a munkanélkülibe igényelni.

Százalékokat, hogy mennyi jár nem akarok írni,de az tuti, hogy több jár, ha a munkanélküli első felébe találtál munkát.

2009. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!