Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertetek már valamilyen...

Nyertetek már valamilyen nyereményjátékon, amit valamelyik cég, bolt hirdetett ki? (Pöttyös, Sport szelet, Coca Cola. )

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És mit?
2013. szept. 18. 22:18
 2/4 A kérdező kommentje:
*Coca Cola... )
2013. szept. 18. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon vannak ilyen nyeremény játékok amiket valamelyik cég szokott csinálni. Én azokon már nyertem ilyen kis apróságokat. Anyám már nyert rajta pendrájvot, valami könyvet, meg egy ajándékcsomagot. Barátnőm is nyert már rajta bögrét, én is nyertem pendrájvot, napelemes töltőt, vásárlási utalványt, meg egy pólót is, amit a húgomnak adtam.

A Pöttyösön is nyertem pendrájvot meg a Sportszeleten extra sportszeleteket is nyertem már.

Coca Colán eddig nem volt szerencsém, de egyik ismerősöm nyert valamilyen játékon egy Led TV-t annak nagyon örült.

2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még évekkel ezelőtt, a Mars csoki papírjával, akkor 5000 Ft értékű vásárlási utalványt.
2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!