Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha telefonál a bolti eladó,...

Ha telefonál a bolti eladó, miközben kiszolgál és ezzel engem feltart a vásárlásban, beleírhatom a panaszkönyvbe?

Figyelt kérdés

A minap elmentem pékségbe , ahol kértem egy terméket. Az alkalmazott elkezdett telefonálni. Eltelik egy perc. Szólok neki : "Elnézést, de nekem is véges az időm". Eltelik körülbelül egy perc, mire lerakta. Eközben a pékség megtelt vásárlókkal. Cseppet sem zavartatta magát. Ha írhatok bele ilyen okkal, akkor milyen elnevezés létezik erre ? Feltartás ?

Kérdés adott. Köszönöm a válaszokat.



#könyv #telefon #panasz #alkalmazott #bolt eladó panaszkönyv
2013. aug. 21. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Persze beirhatsz de sok eselyt nem latok....
2013. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyél ennyire kicsinyes.
2013. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan írj bele, 30 napon belül kötelesek kivizsgálni az ügyet. Szerintem nem kell ezt elnevezni sehogy, egyszerűen csak írd le azt a néhány mondatot, amit nekünk. Ennyit írj bele:

"A minap elmentem pékségbe , ahol kértem egy terméket. Az alkalmazott elkezdett telefonálni. Eltelik egy perc. Szólok neki : "Elnézést, de nekem is véges az időm". Eltelik körülbelül egy perc, mire lerakta. Eközben a pékség megtelt vásárlókkal. Cseppet sem zavartatta magát."

2013. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyenkor már régen másik boltba mennék vásárolni,és elvesztettek egy vevőt.
2014. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!