Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Panasz esetén jogomban áll-e...

Panasz esetén jogomban áll-e kérni a beosztott felettesének elérhetőségét, és ha igen, ezt melyik törvény írja elő pontosan?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)

2013. szept. 19. 21:53
 1/7 acelsziv ***** válasza:
minek? A beosztott is képes kezelni a panaszodat, illetve a felettese sem lesz képes jobban kezelni azt.
2013. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ki akarom rúgatni, mivel már 8. levelemre sem válaszol egy kérdésemre, csak minden mást ír. Kértem, hogy válaszlevélben küldje el felettesének elérhetőségeit, de ezt "véletlenül" elfelejti. Ezért szeretném, hogy fel tudjam venni a kapcsolatot egy magasabb beosztású dolgozóval.
2013. szept. 19. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ehhez neked nincs jogod. Kinek képzeled magad?
2013. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs jogod. Tulajdonképpen panasz esetén egyetlen egy dologhoz van jogod: A vásárlók könyvébe leírni a panaszodat.
2013. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolók hol élnek, Észak Koreában?


Kérdező, attól függ, hogy milyen cég vagy intézmény. A neten kis kutakodással meg lehet tudni a vezetők nevét, vagy felhívod a központi számot és nem XY felettesét kéred, hanem az ilyen-olyan osztály vezetőjét. Nem fenyegetőzve, hanem érdeklődve, hogy levelet szeretnél címezni, kinek küldheted.


Nekem volt már sikerem hasonló ügyben, behívott a vezető és személyesen beszélgettünk, mondjuk igazam is volt és elismerte, de elmondta, hogy az ő oldalukról milyen problémákkal szembesülnek, amit persze megértek, de én mint teljesítő ügyfél úgy gondolom, hogy ezt nekik kell megoldani, az én oldalamról pedig nekem...

2013. szept. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3: Hogy én kinek képzelem magam, ahhoz neked semmi közöd.

#4: Rendben, de azt sem adja ki, fenyegetőzhetek fogyasztóvédelmi hatósággal is, úgy sem.

#5: MÁV-START Zrt.

2013. szept. 20. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem adják ki. Ha nem adják ki akkor ezért a fogyvéd alsóhangon 6 számjegyű összegre büntet. Ha ezt még írásba is adják akkor teljesen hülyék.


A MÁV starttal hiába hadakozol, ott a vezetőség ugyan olyan töketlen banda, mint az ott dolgozók, maximum jót röhögnek rajtad ha eljutsz egy vezetőig és kapsz egy sablon levelet, hogy kivizsgálták az ügyet és megbüntették a dolgozót, de a valóságban semmi sem fog történni.

2013. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!