Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő Bécsi,...

Tesco árufeltöltő Bécsi, Váci, Fogarasi út közül hol van jobb társaság éjszaka?

Figyelt kérdés

Jó lenne tudni, mert ezekbe fogok dolgozni és érdekelne a véleményetek, melyiket érdemes választani vagy éppen elkerülni. A Bécsi és a Fogarasiba sokszor van hely.. lehet azért, mert oda nem szeretnek menni a diákok? Rossz a műszakvezető személyisége?

Eddig nem voltam túl sokszor dolgozni, de nagyon jól éreztem magam, viszont innentől kezdve áruházat váltok és azért érdekelne a három közül melyikbe lenne érdemes menni. Szerintetek?



2013. szept. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mekkora az esély arra, hogy az a 3x10(?) ember, akinek akármilyen fogalma lehet a válaszról ide járogat kérdésekre válaszolni?
2013. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem került semmibe kiírni a kérdést, gondoltam megpróbálom, de igazad van át kellett volna vennem a valószínűség számítást előtte.. na de majd legközelebb ;)
2013. szept. 21. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Van az azért 3x150-200 is :)
2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!