Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva értesítenek...

Mennyi idő múlva értesítenek állásinterjú után? (ZARA)

Figyelt kérdés
Egy hete voltam állásinterjún az inditexnél (zara,bershka,pull&bear,stradivarius) ahol kb 15-en voltunk,mindenkivel csináltak egy villáminterjút. Előtte elmondta a HR-es,hogy aki itt megfelelt,azt majd telefonon értesítik és be kell mennie az egyik üzletbe próbanapra,aho eldől felveszik-e vagy sem. Mint írtam ez már egy hete volt,de még nem telefonáltak. Szerintetek már esélyem sincs,hogy hívjanak a próbanapra?

2013. szept. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt sose lehet tudni. Van hogy egy hét, van hogy hónapok, de az is könnyen előfordulhat, hogy még arra sem veszik a fáradtságot, hogy írjanak egy emailt, hogy nem téged választottunk.


Próbálj meg érdeklődni. Telefon, mail?

2013. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) csak úgy szeretném ezt a munkát :( suli mellett tökéletes lenne,mert nagyon rugalmas. telefonon tudnám őket hívni,de ezzel szerintem még várok. úgy éreztem hogy jól sikerült az interjú,bár azt is tudom,hogy nem szabad elbíznom magam.
2013. szept. 25. 15:38
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom, értesítettek-e azóta, de ne add fel. Velem még az is megesett, hogy írtak, nem feleltem meg, erre pár hét múlva kerestek, hogy aktuális-e még az álláskeresésem - valószínűleg nem vált be, akit felvettek. Szóval ha most nem is hívnak be, de azok akiket "kipróbálnak" nem válnak be, még akkor is van esélyed. Nagyon sok sikert!:)
2013. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem :( de azért reménykedem és köszönöm szépen a válaszod,aranyos vagy!!! :)
2013. szept. 30. 12:23
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként te is valami ilyesmi helyen dolgozol? :)
2013. szept. 30. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!