Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adatrögzítői állásnál csoporto...

Adatrögzítői állásnál csoportos interjú? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
behívtak csoportos interjúra, de nem tudom miért lesz csoportos és miket kérdezhetnek, elvégre szituációs gyakorlatokra mi szükség ennél az állásnál...vagy csak praktikusabb nekik így? pl az infók ledarálásánál, tesztek kitöltésénél stb.

2013. jún. 21. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem annyiban csoportos, ahogy írod. Én is voltam már ilyenen.
2013. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet Zepter....
2013. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyenen. Igaz az nem adatrögzítős volt hanem raktáros(!!!).Gondolhatod, hogy meglepett, mert ott bizony szituációs gyakorlat volt. A feladatot most nem írom le, de a lényeg hogy egyén és csoportos feladat volt fele-fele arányban, tehát a többiek előtt kellett kifejtened a véleményed. Aztán a végén kiválasztották a legkevesebb sulival rendelkezőket meg a protekciósakat, és azokat hallgatták meg személyesen. Én úgy gondolom hogy azt nézték, kit tudnak majd úgy irányítani az adott pozícióban, ahogy ők szeretnék.
2013. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!