Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan lehet a legjobba...

Hol és hogyan lehet a legjobban használt és új ruhákat eladni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy lehetőleg Budapesten és vonzáskörzetében hol és hogyan tudnék eladni ruhákat. Egyrészt vannak használt gyerekruháim és játékok. Másrészt ahol dolgozom, tudok nagy kedvezménnyel vásárolni megmaradt és kifutó új ruhákat, amiket szeretnék eladni. Nem márkás, de jó minőségű cuccokról van szó. Melltartók, bugyik, szettek, zoknik, harisnyák, pólók, gyerekruhák, stb. De szinte bármit be tudok szerezni az ismeretségeim által. Számla nélkül hogyan tudom ezeket értékesíteni? Egy piacra vagy bolhapiacra (pl. pecsa) kivihetem ezeket a dolgokat? Esetleg van olyan kereskedő aki átvenné ezeket? Merre induljak el? Sajnos még nincs ilyen jellegű tapasztalatom a kereskedésnek ezen a terén. Köszi a válaszokat!

2013. szept. 26. 15:21
 1/3 anonim válasza:
vaterán, teszvesz.hu, jofogas.hu jelenleg ennyi jutott eszembe :)
2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos kifelejtettem a kérdésből, hogy nem hirdetések útján szeretném értékesíteni. Nincs időm fényképezgetni, hirdetéseket írni és feladni, postára járni, stb. Arra gondoltam, hogy hétvégenként elvinném a cuccokat valahova, ahol el tudnám adni. Erre lennék kíváncsi. Főleg, hogy számla nélkül mit tudok kezdeni.
2013. szept. 26. 17:52
 3/3 anonim válasza:
bolha piac?
2014. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!