Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Boltba dolgozom és kaptunk...

Boltba dolgozom és kaptunk birságot az Ántsz-től ezt a fönökség kifizettetheti a dolgozokkal? Az egész összeget vagy egy részét csak? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet rosszull tudom!Bocsi akkor!dE én úgy tudom ha az alkalmazott hibájából történt a büntetés pl:piszok volt stb. akkor igen!

Egy pl:A volt melóhelyemen kinnt volt az apeh!És azért büntetett meg minket vagyis a fönökömet mert a blokknak a fejléce nem volt a blokkon!És akkor azt mondta a fönököm engem nem érint a dolog mivel én adtam blokkot csak a pénztárgép "késett" ezért nem látszodott a fejléce!


Bocsi ha nem jól tudom!!!!!

2008. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lejárt termékek miatt
2008. júl. 4. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááát!Az pedig az alkalmazott hibája!DE mielött lehúzna benneteket azért érdeklödj utána hogy kinek kell fizetni!

Be vagy jelentve?Mert ha nem akkor már semmit se kérhet rajtatok számon?Meg hát az nap mikor lejárt vagyis az azelötti napon dolgoztál e?Mert ha nem akkor megint jogtalanul fizetettné ki!

2008. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire büntetett?Tudjátok már?
2008. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most kérdeztem meg a szintés kereskedelmes barátnőmet!Ö is úgy tudja hogy kifizettetheti veled/veletek!
2008. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen dolgoztam elöttevaló nap de nem én voltam a műszakvezető,hanem pénztáros az egész összeget átháríthatja ránk?100 ezer ft-tal
2008. júl. 5. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,a fizetésed bizonyos %-áig vagy felelős..mint pl. leltárhiány.Ha én lennék a főnők,amiért a ti hibátok miatt büntetnek,ti fizettek.De ez igy nem jogszerü..:)
2008. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!