Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti átutalással, vagy paypallal...

Ti átutalással, vagy paypallal fizettek szívesebben?

Figyelt kérdés
A dilemmám az online fizetési móddal kapcsolatos. Állásinterjúfelkészítést vállalok angolul, önéletrajz és motivációs levél ford0tást magyarról angolra és német önéletrajz elkészítési tippeket adok, ezekt több féle variációban, csomagos formában lehet majd megvenni hamarosan, az egész online menne, a dilemmám pedig az, hogy paypalos vagy átutalásos módon lehessen-e első körben fizetni? (hosszabb távon mindkettő elérhető lesz). Első körben a könyvelés miatt csak az egyik lehetőséget adnám meg, és a kérdésem az, hogy szerintetek melyik lenne a jobb? Ti átutalással, vagy paypallal fizettek szívesebben? A válaszokat előre is köszönöm!

#PayPal #online fizetés #fizetés átutalással
2013. szept. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én csakis átutalással fizetek ilyen esetben. nem szeretem a paypalt.
2013. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a paypal-ra szavazok.
2013. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 30. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Paypalt mindenképp biztonságosabbnak tartom, mert tudom hogy visszakapom a pénzem ha bármi baj lenne. Átutalásnál nincs ilyen, szóval azt nem szeretem.
2013. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!