Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol egyszerűen lehet rézvényeket venni eladni egyszerűen? csak regisztrálás kell számlaszám és már mehet is? olyan oldal ahol ti se csalódtatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem megy.


Érted, hogy a részvények komoly dolgok? Még egy bankszámlához is ennél több mindent kell intézned.


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy egy netes regisztrációval vehetsz-e magadnak kocsit, vagy házat.


Először is nézz ki egy jó brókercéget, ahol szerinted elég kedvezőek az árak, hogy ott akarj számlát nyitni. Utána el kell menned a brókercég irodájába és ott megnyitjátok neked a számlát. Utána nem sokkal megkapod a számlához a netes elérést és utalhatsz a számlára a pénzt. Na azután kereskedhetsz.

2013. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát rézből készült orvosi vényeket? Szerintem régiségkereskedőknél.
2013. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Bocsi, ha hülyeséget válaszoltam kérdező és tényleg rézvényekre gondoltál. Akkor a második mondta jól.
2013. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!