Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Tudnátok ötleteket adni, hogy mlyen kérdéseket válaszoljak még meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Beszerzés és ellátási menedzsmentből esettanulmányt kell írnom. Egy török éttermet választottam, és az alábbi kérdéseket tettem fel az üzletvezetőnek:

Mik a cég paraméterei?

Hogyan épül be a cég az ellátási láncba?

Kik állnak az ellátási lánc végén?

Milyen kapcsolatban állnak a beszállítóikkal?

Milyen problémákba ütköznek a beszállítással kapcsolatban és ezt hogyan oldják meg?

Hány beszállítójuk van?

Honnan szerzik be a szükséges dolgokat?

Milyen termékeket szükséges beszerezniük?

A fogyasztói visszajelzéseket hogyan kezelik? És mennyire tartják fontosnak?


Szerintetek milyen szempontból tudnám még bemutatni az éttermet?



2013. okt. 1. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezheted, milyen arányban vannak magyar és külföldi beszállítói. Török étteremnél külön érdekes lehet, hogy a hozzávalók Törökországból származnak, vagy az itteni üzletekből.
2013. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszerzésmenedzsment szempontjából nincs túl sok lehetőségem egy étteremnél igaz? mármint, egy étterem működése nyilvánvaló, főleg hogy csak egy étterem és nem étteremlánc. Véleményed szerint, ha beleveszem, amit mondtál, viszonylag jól elkészítettem az esettanulmányomat? :D az étteremben ugyanis problémák alig merülnek fel, minden a jogszabályoknak megfelelően történik, kis étterem révén semmi különleges logisztikai vonatkozás nincs, marketing szempontjából csak alap dolgok. Ez sokkal nehezebb, mint gondoltam.
2013. okt. 1. 23:18
 3/3 A kérdező kommentje:

hozzá tettem ezeket is:

12.: Hogyan kezelik a hulladékot?

11.: Milyen logisztikai módszerrel dolgoznak?

13.: Milyen előmunkálatok szükségesek az étterem napi nyitásához?

2013. okt. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!