Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A feleségem bolti eladó...

A feleségem bolti eladó technikus 5 gyermekkel miért nem kap állást?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

,,5 gyerekkel" emiatt,nem szeretik a munkáltatók ha van gyerek,mert akkor arra asszociálnak,hogy valamelyik mindig beteg és nem fog tudni dolgozni,meg menni kell majd mindig valamelyikért.

Szóval tagadja le az összes gyerekét nem említse meg,nincsen és nem is akar,ennyi,nem kell erről tudniuk.

2013. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

József Attila válasza:


Mint ólmos ég alatt lecsapódva, telten,

füst száll a szomorú táj felett,

úgy leng a lelkem,

alacsonyan.

Leng, nem suhan.


Te kemény lélek, te lágy képzelet!

A valóság nehéz nyomait követve

önnönmagadra, eredetedre

tekints alá itt


[link]

óh lélek! Ez a hazám.

2013. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
bolti eladó technikus? mondd simán hogy bolti eladó és kész! azért nem kap állást, mert van 5 gyereke, azaz gondolom más, épkézláb szaktudása nincsen, így pedig nehéz érvényesülni az amúgy is erős munkaerőpiacon.
2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

#3-#4 bolti eladó ÉS technikus - miért kell letámadni a nehéz helyzetben lévő kérdezőt? nem értem. Nem azért vagyunk, hogy segítsünk? Már amennyit lehet.

Ma a legnehezebb kérdés a munka megszerzése és megtartása.

5 gyerek akadály (sok gond van,a mi valószínű sokszor elvonja a munkától)- noha nem mondják, de gondolják.

Próbáljátok azért, egyszer csak sikerül.

2013. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

és mi a rák az a "bolti eladó és technikus"?


ha külön technikusa van valamiből, akkor miből?


Nem letámadjuk, csak szeretnénk tisztán látni,hogy milyen szakmája van, ugyanis feltételezem, hogy olyan szakma amivel amúgy se lehet melót találni, pl mert bolti eladóból van ezer jelentkező.


Emlékszem amikor vérremenő vitát vívtam itt egy kérdezővel aki ki volt borulva, hogy nem talál melót a bolti eladó szakmájával és mindenkit leugatott aki szerint a szakmája nem ér valami sokat.


a gyerek számít, de ugyanannyit vagy még többet számít a szakma, szaktudás. hiába vagy fiatal, meg egyedülálló ha nincs szaktudásod amivel hasznot termelhetsz a cégnek.

2013. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

(de miért kell ilyen rákosan undorítóan? nem értem, nem kell fölényeskedni, nehéz a helyzet)

Sok helyen van kiírva Bp-en : bolti eladót felvesznek. Persze, ha egy kis településen vagytok, ahol van 1 bolt.. Hol vagytok?

2013. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi ebben a fölényeskedés? Nem értem amúgy miért kell terelni a témát. Egyszerű kérdést tettem fel már az elején. De vélhetően már megválaszoltuk, és ezzel a kérdést is.
2013. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,de különösen a priviket!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!