Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy vásárolhatok egy online...

Hogy vásárolhatok egy online pénztárgépet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy regisztrációs kód kell hozzá az Navtól, de azt gondolom csak vállalkozónak adnak? Én még nem vagyok az, mert a könyvelőm azt javasolta, hogy amikor kulcsrakész a bolt akkor váltassam ki. Viszont adószámom van már, ami elvileg maradni is fog. Ma megkérdeztem a pénztárgép árusító üzletben azt mondták, hogy nekik kell kód a NAV-tól, míg a könyvelőm azt mondta nem kell. (új, még nem létező üzletről van szó)
2013. okt. 3. 23:50
 1/2 anonim válasza:

A regisztárciós kód kell az üzembe helyezéshez, így szükség lesz a PTGREG nyomtatvány beküldésére. a 09.12-i NGM rendelet szerint is 8nap áll majd a rendelkezésre a vállalkozás beindítása után a mind a kód, mind a pénztárgép megrendelésére.


www.armacash.hu

2013. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. okt. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!